mobil menu
simay güvenli alışveriş
Siparişlerinizde 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz
yeni davetiye modelleriHızlı Kargo
davetiye modelleriEkonomik Tekli
davetiye modelleriBeyaz (Hesaplı)
davetiye modelleriZarfsız (Hesaplı)
davetiye çeşitleriKare Davetiye
davetiye modelleriÜçlü
davetiye modelleriİkili
davetiye modelleriKraft
davetiye modelleriKemerli
davetiye modelleriRenkli
davetiye modelleriKese
davetiye modelleriSünnet
kargo bedava

Tüm ürünlerde 750 TL ve üzeri Kargo Bedava!

Düğün Davetiye Modelleri ve Nişan davetiyesi modelleri, örnek davetiyeler

Davetiye modelleri

Simay Davetiye modelleri için katologlarımızda yer alan tüm davetiyeler hem düğün davetiyesi hem de nişan davetiyesi olarak basımı yapılmaktadır. En çok tercih edilen davetiye modelleri veya aradığınız klasik düğün davetiyesi yeni trend olan değişik düğün davetiye modelleri yanı sıra aradığınız lüks düğün davetiyesi yada ucuz düğün davetiyesi için doğru yerdesiniz. Simay Davetiye türlerimiz 2 bin üzerinde davetiye içerisinde sizin için en güzel ve özel davetiyesi sizin için sunacaktır. Özel tasarım, karikatürlü yani kişiye özel davetiye tasarımında yapılmaktadır. Siz isteyin yeter, sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz. Simay davetiye yorumlarımızı okursanız sanırım bizi daha iyi tanırsınız.

Düğün davetiye yazıları

Davetiyeniz için aradığınız sözler, davetlileriniz için isterseniz espirili davetiye yazısı, osmanlı da düğün davetiyesi sözleri nasıl derseniz eski sözlerden, bazıları dini davetiye sözleri veya romantik davetiye yazıları tercih edebilmektedir. Tüm davetiye modelleri için istediğiniz veya duyulmamış davetiye sözleri her yazıyı seçtiğiniz davetiye ye en güzel şekilde ekleriz. Beğendiğiniz en güzel davetiye modelini farklı zarf türleri ile isteyebilirsiniz.
düğün için gerekli bilgiler
Değişik Düğün Davetiye Modelleri
Geçmişte kâğıt, mürekkep gibi kaynaklara ulaşmak zor ve maliyetli olmaktaydı. Bu yüzden ya hiç basılamıyordu ya da az sayıda basılarak, duymayanlara davetiye verilen kişiler bilgi veriyordu. Günümüzde ...
davetiye örneği simay davetiye
düğün davetiyesi

Yüzlerce farklı düğün davetiye örnekleri

Hem düğün hemde nişan için özel tasarlanmış yüzlerce yeni davetiye modelleri arasından eminiz ki bir tanesi tam sizin için.

Farklı ve ilginç davetiye modelleri ve çok daha fazlası için davetiye örneklerini hemen inceleyin.

ucuz davetiye

Aradığınız en ucuz davetiye

Yüzlerce yeni düğün ve nişan davetiyesi içinden, bütçenize uyan en ucuz davetiye modelini hemen sipariş edin.

Simay davetiye için öncelik her zaman müşteri memmuniyeti olmuştur. Yeni davetiye modelleri uygun fiyatlar ile birleşti.

özel tasarım davetiyeler

Kargo Bedava

Vereceğiniz her sipariş için Türkiye'nin her yerine belirlenen limit için kargo ücretsizdir.

Kapıda ödeme imkanı ile Simay Davetiye sizin mutluluğunuz için çalışmakta. %100 Mutlu müşteri memmuniyeti.

top
Simay davetiye olarak en iyi alışveriş deneyimini sunmak için durmadan çalışmaktayız. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.
www.simaydavetiye.com tüketiciler için kalite ve ucuzluğu dengeleyerek her bütçeye uygun en yeni davetiye modellerini sunmaktadır. Davetiyeler ile ilgili her türlü bilgi için hemen iletişime geçin.
© 2019 Simay Davetiye, ASNET Bilişim İnşaat Ltd. Şti'ye ait bir markadır. Her türlü usulsüz reklam veya kullanımdan doğabilecek hak kayıpları için cezai işlemler yürütülecektir.