mobil menu
simay güvenli alışveriş
Siparişlerinizde 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz
yeni davetiye modelleriHızlı Kargo
davetiye modelleriEkonomik Tekli
davetiye modelleriBeyaz (Hesaplı)
davetiye modelleriZarfsız (Hesaplı)
davetiye çeşitleriKare Davetiye
davetiye modelleriÜçlü
davetiye modelleriİkili
davetiye modelleriKraft
davetiye modelleriKemerli
davetiye modelleriRenkli
davetiye modelleriKese
davetiye modelleriSünnet
kargo bedava

Tüm ürünlerde 750 TL ve üzeri Kargo Bedava!

Uygun fiyatlı düğün davetiyesi

Uygun fiyatlı düğün davetiyesi Davetiyeler ve düğün için gerekli diğer materyalleri seçmek, genellikle düğün planlamasının ilk adımıdır. Zengin renkler, harika desenler ve parlayan kağıtlar ile geniş kapsamlı bir fiyat seçeneği sunan bu dünyaya girdiniz demektir! Davetiyelerin basıldığı kağıt, genellikle bir davetiyenin anahtarıdır. Kâğıt ağırlaştıkça ve daha lüks hissettirdikçe, kalitesi de artar. Yüzde yüz pamuklu kâğıtlar zariftir ancak en pahalısıdır. 
Dokuma bir yüzeye sahip olan keten kağıtlar, her zaman iyi bir alternatiftir ve diğer birçok davetiye kağıdına göre daha ekonomiktir. Çoğu durumda, parlak ya da metalik davetiye kağıtlarının maliyeti daha yüksektir. 

Daha hesaplı olan beyaz zarflı  ve zarfsız davetiye modellerimizi inceleye bilirsiniz.

Kraft davetiye kağıtları ve kahverengi kağıtlar, özellikle günümüzün rustik düğün stilleri için oldukça popülerdir. Bambu gibi doğal kağıtlar şaşırtıcı derecede pahalıdır, çünkü Nepal ve Japonya’dan gelen bu ithal kağıtlar el yapımı olabilir. Seçtiğiniz malzeme ve teknikler, davetiye siparişlerinizin maliyetini büyük ölçüde etkiler çünkü bazı işlemler birden fazla adım gerektirir. Oymalar ve tipo baskı teknikleri, kağıtta iki farklı görüntü yaratır. Termografi, ısı ve özel mürekkepler kullanılarak yükseltilmiş bir baskı sağlar. Önerilere göre ofse baskı, termografinin yarı fiyatına mal olabilir. Burada dijital ofset baskı, en uygun fiyatlı seçenektir. Bu , net , şık , renkli ve hızlı bir sonuç elde etmenizi sağlar. Fazla para harcamadan lüks kağıt efektleri elde etmek istiyorsanız, aşağıda yer alan önerileri deneyebilirsiniz… 

Bu yıl en sevilen kağıt seçeneklerinden biri, parlak metalik kartlardır. Yumuşak ve sedefli tasarımlar favorimiz. Düğün davetiyelerinde bu kağıdı, altın ve mor gibi renklerde kullanabilirsiniz. Daha hafif bir kağıt seçmek, maliyeti azaltmanıza yardımcı olabilir. Davetiye paketleri için gereken kargo ücretinin maliyetini düşürmek için tek bir zarf seçmenizi öneriyoruz. Böylece kargo ücretinden ortalama %20’lik bir tasarruf sağlarsınız. Fazladan sipariş verin. 100 davetiyeye ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız, siz 125 davetiye sipariş edin. Çünkü ikinci bir sipariş vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu, birçok davetiye ve baskı şirketinin minimum 100 sipariş sorunu ile karşı karşıya kalmanızın da önüne geçer.


İlginizi çekecek bir başka yazı
Davetiye fiyatları 2020
düğün için gerekli bilgiler
Davetiye fiyatları 2020
Güzel bir düğün herkesin hayallerini süsler elbette, lakin her güzellik için bir fiyat ödemek zorundayız maalesef. Düğün masrafları çiftleri biraz düşündürse de ömürlerinde bir kez yaşayacakları bu mu ...
davetiye örneği simay davetiye
düğün davetiyesi

Yüzlerce farklı düğün davetiye örnekleri

Hem düğün hemde nişan için özel tasarlanmış yüzlerce yeni davetiye modelleri arasından eminiz ki bir tanesi tam sizin için.

Farklı ve ilginç davetiye modelleri ve çok daha fazlası için davetiye örneklerini hemen inceleyin.

ucuz davetiye

Aradığınız en ucuz davetiye

Yüzlerce yeni düğün ve nişan davetiyesi içinden, bütçenize uyan en ucuz davetiye modelini hemen sipariş edin.

Simay davetiye için öncelik her zaman müşteri memmuniyeti olmuştur. Yeni davetiye modelleri uygun fiyatlar ile birleşti.

özel tasarım davetiyeler

Kargo Bedava

Vereceğiniz her sipariş için Türkiye'nin her yerine belirlenen limit için kargo ücretsizdir.

Kapıda ödeme imkanı ile Simay Davetiye sizin mutluluğunuz için çalışmakta. %100 Mutlu müşteri memmuniyeti.

top
Simay davetiye olarak en iyi alışveriş deneyimini sunmak için durmadan çalışmaktayız. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.
www.simaydavetiye.com tüketiciler için kalite ve ucuzluğu dengeleyerek her bütçeye uygun en yeni davetiye modellerini sunmaktadır. Davetiyeler ile ilgili her türlü bilgi için hemen iletişime geçin.
© 2019 Simay Davetiye, ASNET Bilişim İnşaat Ltd. Şti'ye ait bir markadır. Her türlü usulsüz reklam veya kullanımdan doğabilecek hak kayıpları için cezai işlemler yürütülecektir.