mobil menu
simay güvenli alışveriş
Siparişlerinizde 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz
yeni davetiye modelleriHızlı Kargo
davetiye modelleriEkonomik Tekli
davetiye modelleriBeyaz (Hesaplı)
davetiye modelleriZarfsız (Hesaplı)
davetiye çeşitleriKare Davetiye
davetiye modelleriÜçlü
davetiye modelleriİkili
davetiye modelleriKraft
davetiye modelleriKemerli
davetiye modelleriRenkli
davetiye modelleriKese
davetiye modelleriSünnet
kargo bedava

Tüm ürünlerde 750 TL ve üzeri Kargo Bedava!

Değişik Düğün Davetiye Modelleri

Değişik Düğün Davetiye Modelleri Geçmişte kâğıt, mürekkep gibi kaynaklara ulaşmak zor ve maliyetli olmaktaydı. Bu yüzden ya hiç basılamıyordu ya da az sayıda basılarak, duymayanlara davetiye verilen kişiler bilgi veriyordu. Günümüzde ise, kaynaklara kolay ulaşılabilmesi sebebiyle, neredeyse bir aileye birden fazla davetiye verme olanağı elde edilebilmektedir. Davetiye tasarımları, kâğıt boyutları, davet metinleri, renkleri, aksesuarları arasında da büyük farklılıklar meydana gelmiştir. Eskiden düz bir kağıda kısa, öz, sade bir dille yazılan metinler işlenirdi. Davetiye ve zarf renkleri klasik renklerden (beyaz, krem vb.) oluşurdu. Genelde aksesuar kullanılmazdı. Yazıları dikkat çekecek boyutlarda değildi. Şimdilerde davetiyelerin zarfları da dahil olmak üzere istenilen renklerde üretilebilmektedir. Kağıt kesme sanatından faydalanılarak göz alıcı oyuntular oluşturulabiliyor ve bu oyuntular sayesinde figürlerin hareket ettirilmesini sağlanıyor. 

Davet metinleri, duygusal, eğlenceli, komik cümlelerden oluşabiliyor. Davetiye aksesuarları, davetiyelere son hali verildikten sonra takılarak görsel şölen veriliyor. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ile eskiden yapılan bir çok şey artık çok hızlı ve pratik bir şekilde uygulanmakta. Moda Davetiye olarak yenilenen teknolojilere ayak uydurarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Geçmişte ekonomik durumu iyi olmayan çiftler davetiye bastıramazken günümüzde artık her bütçeye uygun davetiye modelleri bulunmakta. 2020 davetiye modellerinde de sadeleşme etkisi hakim. 

Gelin ve damadın soyadlarının baş harflerinden oluşan monogramlar sade davetiyelere hareket katıyor. Bu monogramlar 2020’da sıkça karşımıza çıkacak davetiye mühürlerinde de kullanılıyor. Koyu renkli ve minimal tasarımlı davetiyeler de yine 2020'un sade ve şık davetiye modellerini oluşturuyor. 2019’in dekorasyon trendleri arasında yer alan çelenkler 2020’un davetiyelerinde çerçeveleri oluşturuyor. Zarfların astar kısmında bu yıl gold ve metalik çizgiler ile geometrik desenler kullanılıyor. Sen de son moda düğün davetiyelerinden tercih etmek istersen şehrindeki düğün davetiyesi firmalarıyla iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsin. 

Gelelim 2020 düğün davetiyesi modellerine: Koyu renkli ve minimal tasarımlı modeller, sade düğün davetiyesi arayan çiftlerin tercihi oluyor. Koyu renkler hem davetiyede hem de zarflarda kullanılıyor.


İlginizi çekecek bir başka yazı
Davetiye modeli nasıl seçilir?
düğün için gerekli bilgiler
Uygun fiyatlı düğün davetiyesi
Davetiyeler ve düğün için gerekli diğer materyalleri seçmek, genellikle düğün planlamasının ilk adımıdır. Zengin renkler, harika desenler ve parlayan kağıtlar ile geniş kapsamlı bir fiyat seçeneği sun ...
davetiye örneği simay davetiye
düğün davetiyesi

Yüzlerce farklı düğün davetiye örnekleri

Hem düğün hemde nişan için özel tasarlanmış yüzlerce yeni davetiye modelleri arasından eminiz ki bir tanesi tam sizin için.

Farklı ve ilginç davetiye modelleri ve çok daha fazlası için davetiye örneklerini hemen inceleyin.

ucuz davetiye

Aradığınız en ucuz davetiye

Yüzlerce yeni düğün ve nişan davetiyesi içinden, bütçenize uyan en ucuz davetiye modelini hemen sipariş edin.

Simay davetiye için öncelik her zaman müşteri memmuniyeti olmuştur. Yeni davetiye modelleri uygun fiyatlar ile birleşti.

özel tasarım davetiyeler

Kargo Bedava

Vereceğiniz her sipariş için Türkiye'nin her yerine belirlenen limit için kargo ücretsizdir.

Kapıda ödeme imkanı ile Simay Davetiye sizin mutluluğunuz için çalışmakta. %100 Mutlu müşteri memmuniyeti.

top
Simay davetiye olarak en iyi alışveriş deneyimini sunmak için durmadan çalışmaktayız. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.
www.simaydavetiye.com tüketiciler için kalite ve ucuzluğu dengeleyerek her bütçeye uygun en yeni davetiye modellerini sunmaktadır. Davetiyeler ile ilgili her türlü bilgi için hemen iletişime geçin.
© 2019 Simay Davetiye, ASNET Bilişim İnşaat Ltd. Şti'ye ait bir markadır. Her türlü usulsüz reklam veya kullanımdan doğabilecek hak kayıpları için cezai işlemler yürütülecektir.