mobil menu
simay güvenli alışveriş
Siparişlerinizde 500 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz
yeni davetiye modelleriHızlı Kargo
davetiye modelleriEkonomik Tekli
davetiye modelleriBeyaz (Hesaplı)
davetiye modelleriZarfsız (Hesaplı)
davetiye çeşitleriKare Davetiye
davetiye modelleriÜçlü
davetiye modelleriİkili
davetiye modelleriKraft
davetiye modelleriKemerli
davetiye modelleriRenkli
davetiye modelleriKese
davetiye modelleriSünnet
kargo bedava

Tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri Kargo Bedava!

Sünnet Davetiye Modelleri

Sünnet Davetiye Modelleri Erkek çocuklarına özel düğün etkinliğinde belirleyici yine çocuğun kendisidir. Hazırlanan sünnet organizasyonunda, konukların davet edilmesiyle hazırlıkların bir aşaması daha tamamlanır. Sünnet davetiyelerinde sünnet mesajı yayınlanır. Sünnet yazılarında genellikle sempatik maniler yazılır ve davetliler davet edilir. Dini yazılar, şiirsel sözler gibi yazılarda düğün sahiplerinin tercihine göre belirlenir.

Genellikle kapaklı olan davetiyelerde, sünnet düğün mekanı, sünnet tarihi ve davet saati bilgi olarak davetiyeye yazılır. Mevlit yapılacaksa, not olarak sünnet davetiyesine eklenir. Bazı sünnet düğünlerinde kına gecesi de yapılmaktadır. Organizasyon için ayrı bir davetiye hazırlamayacak sanız, sünnet düğün davetiyesine kına gecesi gün ve saatini de ekleyebilirsiniz.

Davetiyeler ilk etapta kalite ve fiyatlarına göre kategorilere bakılarak seçilmektedir. Davetliler listesi genellikle, düğün davetiye seçiminden önce yapılmaktadır. Bu durumda kaç davetli olacağını, kaç davetiye bastırmanız gerektiğini bilirsiniz. Davetiye kartının yapısı, sayfa adedi ve abatla seçilmelidir. Büyük organizasyon mu, mütevazı bir sünnet düğünü mü yapacaksınız yoksa sadece sünnet mevlit mü yapacaksınız, buna göre davetiye seçimi yapılmalıdır. Davet yazısı önceden belirlenmeli ya da davetiye firmasının önerdiği yazılar arasından seçilmelidir. Yüzlerce davetiye modelinin bulunduğu sünnet davetiye kategorisinden belirleme yaparken, kağıt kalitesi, zarflı veya zarfsız seçenek, ekstra eklentiler, aksesuarlar gibi temalar seçilerek, davetiye örnekleri incelenip karar verilmelidir.

Sünnet davetiyeleri tıpkı düğün ve nişan davetiyeleri gibi yüzlerce modelden oluşmaktadır. Çocuğun yaş grubuna göre davetiye örnekleri seçilerek, renkler, canlılık, tema belirlenmelidir. 3 boyutlu sünnet davetiyeler, görsel eklentili davetiyeler, kabartmalı davetiyeler, hareketli sünnet düğün davetiyeler, resimli veya kartpostal sünnet davetiyeleri, fotoğraf baskılı düğün davetiyeleri, organizasyona göre tercih edilen davetiye modellerinden dir.


Sünnet davetiyeleri kategorisinde lazer kesim davetiye modelleri, hasır ipli- püsküllü davetiye modelleri, nazar boncuklu, parıltılı yaldızlı davetiye modelleri bulunmaktadır. Kategoride ayrıca; kutulu davetiye modelleri, kraft kağıt davetiyeler, lüks davetiye modelleri, klaket, kristal, sedefli sünnet düğün davetiyeleri, ilginç davetiye modelleri, karikatürlü eğlenceli modeller seçerek, sünnet organizasyon konseptine göre seçim yapabilirsiniz. Fiyonklu, kurdeleli, yaldız işlemeli sünnet düğün davetiyeleri değerlendirilebilir, çocuğun ilgi alanları ve sevdiklerine göre poster veya kartpostal niteliğinde görsel hazırlanarak davetiye oluşturulabilir.

İlginizi çekecek bir başka yazı
Düğün davetiye örneği 2019
düğün için gerekli bilgiler
Düğün davetiye örneği 2019
Her genç kızın veya erkeğin hayallerini süsleyen o mutlu, heyecan dolu gün de her şeyin mükemmel olması istenir. Daha farklı bir düğün davetiyesi, farklı tasarımlar, müzik, yemek ve daha fazlası her ş ...
davetiye örneği simay davetiye
düğün davetiyesi

Yüzlerce farklı düğün davetiye örnekleri

Hem düğün hemde nişan için özel tasarlanmış yüzlerce yeni davetiye modelleri arasından eminiz ki bir tanesi tam sizin için.

Farklı ve ilginç davetiye modelleri ve çok daha fazlası için davetiye örneklerini hemen inceleyin.

ucuz davetiye

Aradığınız en ucuz davetiye

Yüzlerce yeni düğün ve nişan davetiyesi içinden, bütçenize uyan en ucuz davetiye modelini hemen sipariş edin.

Simay davetiye için öncelik her zaman müşteri memmuniyeti olmuştur. Yeni davetiye modelleri uygun fiyatlar ile birleşti.

özel tasarım davetiyeler

Kargo Bedava

Vereceğiniz her sipariş için Türkiye'nin her yerine belirlenen limit için kargo ücretsizdir.

Kapıda ödeme imkanı ile Simay Davetiye sizin mutluluğunuz için çalışmakta. %100 Mutlu müşteri memmuniyeti.

top
Simay davetiye olarak en iyi alışveriş deneyimini sunmak için durmadan çalışmaktayız. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.
www.simaydavetiye.com tüketiciler için kalite ve ucuzluğu dengeleyerek her bütçeye uygun en yeni davetiye modellerini sunmaktadır. Davetiyeler ile ilgili her türlü bilgi için hemen iletişime geçin.
© 2019 Simay Davetiye, ASNET Bilişim İnşaat Ltd. Şti'ye ait bir markadır. Her türlü usulsüz reklam veya kullanımdan doğabilecek hak kayıpları için cezai işlemler yürütülecektir.