mobil menu
simay güvenli alışveriş
Siparişlerinizde 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz
yeni davetiye modelleriHızlı Kargo
davetiye modelleriEkonomik Tekli
davetiye modelleriBeyaz (Hesaplı)
davetiye modelleriZarfsız (Hesaplı)
davetiye çeşitleriKare Davetiye
davetiye modelleriÜçlü
davetiye modelleriİkili
davetiye modelleriKraft
davetiye modelleriKemerli
davetiye modelleriRenkli
davetiye modelleriKese
davetiye modelleriSünnet
kargo bedava

Tüm ürünlerde 750 TL ve üzeri Kargo Bedava!

Zarfsız Davetiye Modelleri

Zarfsız Davetiye Modelleri Evlilik kararı alan çiftler bu kararı yakınlarına bildirmek için düğün davetiyelerini tercih ediyorlar. Her ne kadar bu geleneksel bir yöntem olmaya devam etse de, günümüzde davetiye çeşitleri hızla değişmeye ve modernleşmeye devam ediyor. Son yıllarda en çok tercih edilen davetiyelerin arasında zarfsız davetiye seçenekleri başta geliyor. Düğün davetiyeleri denilince akla ilk gelenler artık klasikleşmiş olan zarflı davetiyeler dir. Kullanılan çeşit çeşit zarf ile her davetiye farklı bir görünüme kavuşturulabilmektedir. Ancak, günümüzde zarfsız davetiye modelleri de gittikçe daha fazla tercih edilir hale gelmektedir. Son derece zarif tasarımlar ile çiftlerin beğenisine sunulan zarfsız davetiyeler, bütçeniz için oldukça uygun fiyatlara sahiptir. 

Zarfsız davetiye

Simay davetiye olarak, iki farklı zarfsız davetiye modelimiz vardır.
Zarfsız davetiye ikili set ikisi de bir biirnden güzel sade davetiye örnekleridir. Hemen inceleyerek kararınızı veren.

Elegant çizgileri ile doğal bir zarafet sunacak olan zarfsız davetiyeler, davetlilerin akıllarında da iz bırakacaktır. Ayrıca, modern tasarımları ile çiftlerin tercih ettiği düğün davetiyesi modellerinin başında gelmektedir. Zarfsız davetiyeler genellikle katlamalı modeller arasından seçilir. Katladığınız zaman davetiyenin üst kapak kısmında kalan pencere şeklindeki boşluk, davetiyenizi alan konuklarınızın isimlerinizi okumasına olanak sağlayacaktır. 

Davet edilecek olan konukların isim ve soy isimlerinin yazılmasının tercih edildiği durumlarda, isim kartlı zarfsız davetiye modelleri tercih edilebilir. Sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenecek davetiye metni, yazı fontu ve büyüklüğü gibi unsurlar; tarafından özenle hazırlanacak olan davetiyenize özel bir görünüm kazandıracaktır. Davetiye ekonomik fiyatları ve zarif görünümleri ile ön plana çıkan zarfsız davetiye modellerine de ürün katalogları içerisinde yer vermektedir. Etkileyici tasarımları kaliteli malzeme ve işçilik ile birleştirmesi Davetiye’nin müşterileri tarafından sıklıkla tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir.  

Ayrıca kapıda ödeme kolaylığı ve ücretsiz kargo hizmeti sunması sayesinde bütçenize büyük katkı sağlamaktadır. Mutluluğunuzu ilân ettiğiniz düğün davetiyelerinizi aşk hikâyenizin en özel anısı haline getirmek için, ürün koleksiyonumuzdan seçim yapabileceğiniz gibi, beğenilerinizi bizimle paylaşarak size özel tasarımlara imza atmamıza yardımcı olabilirsiniz. Hayatınızın en önemli gününe ilişkin yaptığınız hazırlıklarınız sırasında, her zevke ve bütçeye uygun olan şık tasarımlarımız aracılığı mutluluğunuzu paylaşarak çoğaltmanıza katkıda bulunmak bizim için bir gurur kaynağı olacaktır.


İlginizi çekecek bir başka yazı
Düğün davetiye örnek modeller 2020
düğün için gerekli bilgiler
Değişik Düğün Davetiye Modelleri
Geçmişte kâğıt, mürekkep gibi kaynaklara ulaşmak zor ve maliyetli olmaktaydı. Bu yüzden ya hiç basılamıyordu ya da az sayıda basılarak, duymayanlara davetiye verilen kişiler bilgi veriyordu. Günümüzde ...
davetiye örneği simay davetiye
düğün davetiyesi

Yüzlerce farklı düğün davetiye örnekleri

Hem düğün hemde nişan için özel tasarlanmış yüzlerce yeni davetiye modelleri arasından eminiz ki bir tanesi tam sizin için.

Farklı ve ilginç davetiye modelleri ve çok daha fazlası için davetiye örneklerini hemen inceleyin.

ucuz davetiye

Aradığınız en ucuz davetiye

Yüzlerce yeni düğün ve nişan davetiyesi içinden, bütçenize uyan en ucuz davetiye modelini hemen sipariş edin.

Simay davetiye için öncelik her zaman müşteri memmuniyeti olmuştur. Yeni davetiye modelleri uygun fiyatlar ile birleşti.

özel tasarım davetiyeler

Kargo Bedava

Vereceğiniz her sipariş için Türkiye'nin her yerine belirlenen limit için kargo ücretsizdir.

Kapıda ödeme imkanı ile Simay Davetiye sizin mutluluğunuz için çalışmakta. %100 Mutlu müşteri memmuniyeti.

top
Simay davetiye olarak en iyi alışveriş deneyimini sunmak için durmadan çalışmaktayız. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.
www.simaydavetiye.com tüketiciler için kalite ve ucuzluğu dengeleyerek her bütçeye uygun en yeni davetiye modellerini sunmaktadır. Davetiyeler ile ilgili her türlü bilgi için hemen iletişime geçin.
© 2019 Simay Davetiye, ASNET Bilişim İnşaat Ltd. Şti'ye ait bir markadır. Her türlü usulsüz reklam veya kullanımdan doğabilecek hak kayıpları için cezai işlemler yürütülecektir.