mobil menu
simay güvenli alışveriş
Siparişlerinizde 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz
yeni davetiye modelleriHızlı Kargo
davetiye modelleriEkonomik Tekli
davetiye modelleriBeyaz (Hesaplı)
davetiye modelleriZarfsız (Hesaplı)
davetiye çeşitleriKare Davetiye
davetiye modelleriÜçlü
davetiye modelleriİkili
davetiye modelleriKraft
davetiye modelleriKemerli
davetiye modelleriRenkli
davetiye modelleriKese
davetiye modelleriSünnet
kargo bedava

Tüm ürünlerde 750 TL ve üzeri Kargo Bedava!

2020 Düğün davetiye modelleri

2020 Düğün davetiye modelleri 2020 Düğün Davetiye Modelleri; Yaz aylarının düğün mevsimi olduğu aşikârdır. Bu süreç içerisinde özellikle düğün sahipleri belki de bir kış boyunca sürekli olarak düğün hazırlıkları ile uğraşır. Düğün tarihi belli olduktan sonra, düğün günü yanınızda bulunmasını istediğiniz herkese davet amaçlı davetiye gönderilir. Bu davetiyelerin model konusunda uçsuz bucaksız olduğunu söylemek yalan olmayacaktır. Özellikle 2020 düğün davetiyesi modelleri arasından neredeyse her çift kendini anlatan düğün davetiyesi modelleri bulabilmektedir. Yüzlerce hatta binlerce davetiye modeli içinde kendinizi kaybetmemeniz, kararsızlığa düşmemeniz, en güzel düğün davetiyesi seçmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı ipuçları bulunmaktadır. 

Son dönemlerde çiftler düğün davetiyesi incelerken nikah davetiyesi ve düğün davetiyesi olarak nikah kartları şeklinde, nikah davetiyesi bağış kartları seçeneği görmektedir. Bu kartlarla Darüşşafaka ve TEMA vakfına bağış olacak şekilde kartlar sunulmaktadır. 

Düğününüzü önümüzdeki yıla planladınız, peki en yeni davetiye modellerimizi görmek istemez misiniz? Hem de 2019 yılı fiyatları ile gelecek yılın modelleri yerlerini aldılar. Düğün davetiyelerinde her zaman olduğu gibi sadelik ve şıklık ön planda olsa da son zamanlarda esprili düğün davetiye modelleri hatta karikatürlü davetiyelerde ön plana çıkmış durumda. Tabi bu işin birde maddi boyutu var. 

Davetiye fiyatları 2020

2020 de düğün davetiye fiyatları birazda olsa artış göstere bilir. Bunu sebebini ham maddesi olan kağıt olarak göstere biliriz. Davetiyeler her zevke ve bütçeye hitap etmektedir. Sayfamızı gezerek bir davetiyede karar kıldı iseniz, o davetiyeyi size göre baştan sonra değiştire biliriz. Farklı bir renk farklı tasarım yada çiçek eklemek aklınıza ne gelirse biz size mutlu etmek için çalışıyoruz. Davetiye zarfları da beyaz zarf yada Kraft zarf modellerimiz vardır. 2020 düğün davetiye zarfları olarak Kraft zarfları söylemek mümkündür. Farklı tasarımlarda Kraft zarflı düğün davetiye modellerimizi inceleyebilirsiniz. Her model için fiyat bilgileri vardır. Düğün davetiye ücretleri genel olarak adet bazlı değişmektedir. 1000 adet düğün davetiyesi, 500 adet yada 300 adet davetiye gibi. Kampanyalı 1000 adet düğün davetiye fiyatlarımızdan hemen yararlana bilirsiniz.

Farklı türler de davetiye için, Atatürklü düğün davetiyesi  , Sade davetiye modelleri vb ...

En yeni 2020 Düğün davetiye modellerini hemen inceleye bilirsiniz.İlginizi çekecek bir başka yazı
Düğün davetiye fiyatları
düğün için gerekli bilgiler
Düğün davetiye örneği 2019
Her genç kızın veya erkeğin hayallerini süsleyen o mutlu, heyecan dolu gün de her şeyin mükemmel olması istenir. Daha farklı bir düğün davetiyesi, farklı tasarımlar, müzik, yemek ve daha fazlası her ş ...
davetiye örneği simay davetiye
düğün davetiyesi

Yüzlerce farklı düğün davetiye örnekleri

Hem düğün hemde nişan için özel tasarlanmış yüzlerce yeni davetiye modelleri arasından eminiz ki bir tanesi tam sizin için.

Farklı ve ilginç davetiye modelleri ve çok daha fazlası için davetiye örneklerini hemen inceleyin.

ucuz davetiye

Aradığınız en ucuz davetiye

Yüzlerce yeni düğün ve nişan davetiyesi içinden, bütçenize uyan en ucuz davetiye modelini hemen sipariş edin.

Simay davetiye için öncelik her zaman müşteri memmuniyeti olmuştur. Yeni davetiye modelleri uygun fiyatlar ile birleşti.

özel tasarım davetiyeler

Kargo Bedava

Vereceğiniz her sipariş için Türkiye'nin her yerine belirlenen limit için kargo ücretsizdir.

Kapıda ödeme imkanı ile Simay Davetiye sizin mutluluğunuz için çalışmakta. %100 Mutlu müşteri memmuniyeti.

top
Simay davetiye olarak en iyi alışveriş deneyimini sunmak için durmadan çalışmaktayız. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.
www.simaydavetiye.com tüketiciler için kalite ve ucuzluğu dengeleyerek her bütçeye uygun en yeni davetiye modellerini sunmaktadır. Davetiyeler ile ilgili her türlü bilgi için hemen iletişime geçin.
© 2019 Simay Davetiye, ASNET Bilişim İnşaat Ltd. Şti'ye ait bir markadır. Her türlü usulsüz reklam veya kullanımdan doğabilecek hak kayıpları için cezai işlemler yürütülecektir.